Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Рідному місту - з любов’ю

24.09.21, 13:40

Одне лиш бажання в День міста

Від щирого серця задумаю я

Щоб мрія про місто найкраще

Збулась якнайшвидше моя!

Дощ та напрочуд різке похолодання змусили перенести підготовлену бібліотекарями міста святкову програму «Літературної галереї просто неба» з Березового скверу в стіни центральної міської бібліотеки.

Програма «Літературної галереї», присвяченої організаторами Дню рідного міста, викликала неабияку зацікавленість у полтавців. Захід, який організатори проводили з дотриманням всіх обмежувальних протиепідемічних заходів, довів: полтавці недарма вважають своє місто духовною столицею країни. Під час поетичного вернісажу виступали відомі в місті і поза його межами поет і прозаїк Михайло Любивий, поетеса, гумористка й оповідач Ніна Гриб, лауреатка регіональних літературно-мистецьких премій Надія Гринь, залюблена в українське слово Олена Кульчий, яка пише вірші під творчим псевдонімом Оляна Герасько. Віршовано-музичним дарунком рідному місту продовжили поетичний вернісаж юні полтавці - брат і сестра Павленки.

Приємним моментом свята стало нагородження юних читачів міських бібліотек: Вікторії Щербакової, переможниці конкурсу «Найкращий читач Полтавщини»(1 місце в міському етапі, друге - в обласному) та Тимофія Коротаєва, переможця Всеукраїнського та обласного конкурсу дитячого малюнку (2 місце). Подарунки від імені полтавських благодійників подружжя Оксани та Лева Вериг вручила керівник проекту «Літературна орбіта», голова ГО «Промінь світла Полтавщини» С.Малиш.

Віршованим фрагментом з міні-проекту ЦБС до 150-річчя від дня народження Лесі Українки завершила поетичну сторінку бібліотекар бібліотеки-філіалу №9 Рябуха Влада.

Для дітей, які разом з дорослими завітали на захід, працювали майстер-клас «Український віночок», який вела бібліотекар Л. Цірценс (ЦБ), виготовленню святкового браслету навчала О.Сивовол (б-ф5). Допомагала майбутнім художникам «малювати дарунок рідному місту» А.Мухіна (ЦБ).

А яке свято без можливості створити фото на згадку? Тому у двох фотозонах - Етно- та Ретро - було чимало бажаючих відобразити себе у костюмах минулого.

Створити особливо святкову атмосферу під час свята нашим працівникам допомагав ансамбль «Класика» скрипалів - викладачів 1-ї музичної школи під керівництвом Тетяни Лисенко у складі І.Огризько, Н.Єфремової, Н.Писаренко, Т.Мазаратій, В.Тригуб, Л.Дейнеки та В.Мороз.

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія