Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Реальні історії Тетяни Рубан

31.03.21, 09:18

Тетяна Рубан – дитяча письменниця, одна із найулюбленіших, впевнена, не тільки читачів бібліотеки-філіалу №4. ЇЇ підліткова історія «Нічийні» завжди викликає емоційні обговорення, залучаючи до розмови не тільки дітей, а й дорослих. Багато «чому?» змушують замислитися, спонукають до розмови, до розуміння «бути відвертими, толерантними».

Зустрічі з щирою та відвертою пані Тетяною, зазвичай, закінчуються запитаннями: «Над чим працюєте? Що пишете? Коли буде нова книга?»

Радіймо разом! «Бом-бом-бомбезна новинка! – повідомило видавництво «Талант» у Фейсбуці. –«#Фізик» Тетяни Рубан вже є на нашому сайті! Це надважлива книга про харасмент із серії «Порадник підлітка».

1

Довгоочікувана новинка - повість «#Фізик» з приголомшливими ілюстраціями Олени Барді – уже є у бібліотеці-філіалі №4.

Життя п’ятнадцятирічної студентки коледжу Діни вирує подіями. Якось до неї по допомогу звертається одногрупниця Валя, яка досі ніколи з Діною і не розмовляла. Валя, неймовірна красуня, якій заздрять усі дівчата коледжу, має таємницю… «#ФІЗИК» — це психологічна пригодницька історія, яка написана, щоб допомогти тим, хто став жертвою харасменту і опинився сам на сам із цією проблемою. Перше кохання, дружба, непорозуміння, захоплення, мужність і, на жаль, підлість…

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія