Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

РАЗОМ, А НЕ ОКРЕМО!

13.09.21, 08:37

Різноманітними активностями відзначили першу декаду вересня міські бібліотеки Департаменту культури молоді та сім’ї Полтавської міської ради.

В бібліотеці-філіалі №2 організували дитяче свято «Полтава. Місто очима дітей». В бібліотечних локаціях діти і дорослі ознайомились з книгами про рідне місто, переглянули відеопрезентації про минуле й майбутнє Полтави. А малеча в локації «Намалюй своє місто» фантазувала і грала.

Майстер-клас «Фігурки з паперу» в бібліотеці-філіалі №3 відвідали маленькі мешканці Левади.

Зацікавлених народними ремеслами зібрали в читальній залі бібліотеки-філіалу №5 на майстер-класі "Вибійка на полотні" .З технологією вибійки полтавців знайомила завідувачка етнографічним відділом Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського Марія Пісцова.

На бібліотечному подвір’ї і в приміщенні бібліотеки-філіалу №6, що на Браїлках, відбувся творчий захід «Hand made» в бібліотеці», під час якого навчали юних відвідувачів створювати картини власноруч, книжкові закладки,

Яскравим дитячим святом «Бібліотека для друзів: Відкрий нові можливості» порадувала маленьких полтавців бібліотека-філіал №9.

На «Дні спорту у бібліотеці» працівники бібліотеки-філіалу №10 запропонували учасникам різноманітні конкурси, вікторини та ігри.

Під час «НОН-стопу по книжковому континенту» відвідувачі бібліотеки-філіалу №12 познайомилися з виставкою фотосвітлин Володимира Короткова «Повернення до витоків: історія міста», взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті, а родзинкою «Нон-стопу…» стало дитяче караоке «Тобі Полтаво, дарую пісню».

Цікаві заходи пройшли у найвіддаленіших куточках міста. Так, в бібліотеці-філіалі №16, що в с.Івонченці, зібрав зацікавлених майстер-клас «Світ іграшки. Лялька-мотанка», на літературно-розважальний квест "Острів скарбів у селищі Рибці" запросила малюків бібліотека-філіал №17. Відбувся «Бібліотечний хендмейд: захоплюйся і твори!» у районній дитячій бібліотеці с.Ковалівка.

Ці події в бібліотеках відбулися в рамках Шостого урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста 2021»

Спікером дискусії на тему «Грант на культуру: як залучати додаткові кошти? в Павільйоні VI Майстерні міста стала директор. Полтавської міської централізованої системи Таміла Дузенко.
Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія