Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Ранковий кінотеатр та віртуальна подорож Павленківським парком

07.03.23, 11:08

Ранковий бібліотечний кінотеатр та віртуальна подорож Павленківським парком: в рамках проєкту «Бібліотека: простір безпеки й підтримки».

Як допомогти відволіктись від буденності людям, що залишили свої домівки й тепер проживають в Полтаві? Знають бібліотекарі філії №2. Першу половину суботнього дня ВПО збираються невеликою групою і проводять час у затишній читальній залі бібліотеки. Тут ми знайомимось з історією Полтави, з книжковими виставками, садово-парковим мистецтвом міста та просто спілкуємось на різні теми та дивимось цікаві кінострічки.
Сьогодні розповіли про Павленківський парк та про Павленки, як історичну місцевість у Київському районі Полтави. Колишнє село поблизу міста, назва якого походила від прізвища представників козацької полтавської старшини Павленків, відоме ще з 17 століття. Ця історична місцевість також цікава і тим, що у Павленках знаходилася садиба художника Г.Г.Мясоєдова (тепер будинок № 27/29 по вулиці Мясоєдова), поруч знаходиться його могила.
До уваги аудиторії була представлена література з краєзнавчої виставки «Моя Полтава», серед книг є і чудовий каталог з картинами Івана Мясоєдова молодшого – легендарного полтавця, що відомий в культурному - мистецькому середовищі міста як артист цирку, художник, атлет і авантюрист.
Загалом учасники заходів жваво цікавляться історією нашого міста, тому кожного разу шукаємо нові цікаві факти, родзинки, пов’язані з Полтавою та із задоволенням чекаємо на нові зустрічі, адже кожний захід – як відкриття чогось нового, що змушує ще більше полюбити рідне місто.

Всі новини
План роботи
27.11.2023 – 03.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія