Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Провулок «Загадковий»

01.08.23, 09:52


Для користувачів молодшого та середнього віку бібліотекарі дитячої бібліотеки-філії №13 Центральної бібліотеки Полтавської МТГ підготували дуже корисну та пізнавальну вікторину «Провулок Загадковий». Майже всі полюбляють відгадувати загадки, це один із найулюбленіших видів інтелектуальної розваги, який перевіряє кмітливість, дотепність, увагу людини. Походження загадок дуже давнє. Назва «загадка» від «гадка» — думка, «гадати» — думати, мислити.
На сьогодні загадки майже повністю перейшли в дитячий фольклор. Вони містять в собі елемент гри, що збуджує уяву того, хто має відгадати, загадки захоплюють дітей і виконують пізнавальну та розвиваючу функції, цей жанр був і залишається засобом формування і розвитку розумових здібностей молоді.
Завдання відрізнялися своєю різноманітністю, рівнями складності. Мета вікторини: перевірити, що знають діти про природні явища та погоду, про квіти, особливості поведінки тварин, про ліс, де багато дерев, грибів і ягід. Були й каверзні загадки, які допомагають весело провести час і стати трішечки розумнішим. Занурюючись в «загадковий» світ, де перетинаються фантазії й реальність, дорослі забувають про все на світі й перетворюються знову в дітей, а діти «вчаться» знаходити правильні рішення, приховані в самих звичайних словах. На заході був представлений перегляд літератури «Провулок Загадковий», де юні читачі мали змогу взяти та почитати книжечки.

Всі новини
План роботи
04.12.2023 – 10.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія