Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Презентація виставки родини Данільченків

30.11.21, 08:16

Щороку, 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Хтось уже народився з фізичними вадами, хтось набув внаслідок якоїсь травми, інші – рятуючи чиєсь життя… Вони приходять у цей світ, живуть поміж нас.

Важкі хвороби не зламали наших полтавців Юрія Данільченка та його дружини Лідії, які, не зважаючи на проблеми зі здоров’ям, знайшли себе в цьому житті. Юрій Дмитрович із самого дитинства дуже любить книги, багато читає і зараз. Тому не випадково за фахом став бібліотекарем, він дуже закоханий у цю професію та із задоволенням працює в цій галузі.

Та крім улюбленої справи у нього ще є хобі, яким він займається дуже багато років – це фотографування. В різні пори року його можна побачити з фотоапаратом в руках. Коли людина обмежена у здоров’ї, їй обов’язково дарується талант й неймовірно добре серце. Він фотографує все, що йому до душі.

В центральній міській бібліотеці Юрій Дмитрович презентував уже другу виставку власних фото-робіт.

А його дружина – Лідія знайшла себе у вишиванні. Її роботи чудово доповнюють світлини чоловіка.

Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки познайомитися із талантами родини Данільченків. Нехай їхні захоплення надихають, подають приклад та допомагають іншим мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця, наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія