Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Презентація творчості Людмили Охріменко

20.03.23, 09:54


Бібліотека давно вже стала традиційним місцем для зібрань творчих людей, тих, хто вміє відчувати душею красу художнього слова. Тож на зустріч з українською письменницею, волонтеркою Людмилою Охріменко, яка відбулася у Центральній бібліотеці Полтавської МТГ, прийшло багато поціновувачів сучасної української літератури, зокрема, молоді.
Авторка книжок «Пригоди дорослого Буратіни жіночої статі», «Волонтерські історії», «Пригоди мухи в окропі на окупованій території», «Легка поведінка» презентувала свій роман «Оскар», що визнаний найкращою книгою на воєнну тематику за версією Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова — 2021».
«Оскар» - книга про офіцера - спецпризначенця, розвідника, який у 2015 році потрапляє в полон і проходить там усі кола пекла. Прототип головного героя сам звернувся до авторки з проханням написати про нього… Надзвичайну історію створення роману слухали, затамувавши подих.
Особливо щемним моментом розмови про важливе і болюче, про правдиве і справжнє, про війну як вона є, стала присутність в залі Сталіни Чубенко – неймовірної мами неймовірного сина Степана, який, маючи проукраїнську позицію, у свої 16 років загинув від рук російських окупантів 2014 року на Донеччині. Цей хлопчина – також серед героїв творів Людмили Охріменко.
Присутні отримали масу позитивних емоцій від спілкування з письменницею та хорошу нагоду придбати улюблені чи досі непрочитані книги. Прибуток від книжок авторка віддає на допомогу родинам загиблих, а також на інші благодійні проєкти, пов’язані з допомогою фронту.

Всі новини
План роботи
27.11.2023 – 03.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія