Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Презентація книги "Мустафа Джемілєв. Незламний"

14.04.17, 10:25

12 квітня в центральній бібліотеці міста Полтави відбулася презентація книги Севгіль Мусаєвої та Аліма Алієва "Мустафа Джемілєв. Незламний", яка недавно вийшла друком у видавництві "Віват".

Мустафа Джемілєв - національний лідер кримських татар, який півжиття боровся за повернення депортованого народу на рідну землю. У радянські часи відомий дисидент, він пройшов через тюрми, голодування, залякування - і переміг. Але анексія Криму в 2014 році призвела до нових випробувань. Тепер відомий правозахисник, уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу відстоює право кримських татар на свою батьківщину на міжнародному рівні.

Автори - журналісти за фахом працювали над книгою півтора роки. Ними було записано 50 годин інтерв’ю з Джемілєвим. Книга видана двома мовами - українською і російською. У ній вміщено близько ста фотографій з величезного архіву Мустафи Джемілєва, серед них унікальні. Багато людей позиціонують Джемілєва як політика, а в даній книзі розкрита його особистість як людини.

За пропозицією Севгіль Мусаєвої та Аліма Алієва презентація книги в полтавській центральній міській бібліотеці проходила у формі полілогу - так, як і книга писалася.

На зустріч з авторами книги "Мустафа Джемілєв. Незламний" завітали курсанти військового коледжу та користувачі бібліотеки, не байдужі до подій в Україні й долі Криму.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія