Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Прес-реліз Відкритого фестивалю-конкурсу фортепіанних та камерних ансамблів «Камерата»

28.04.23, 14:30

Щороку в нашому місті під патронатом Департаменту культури, молоді та сімꞌї Полтавської міської ради в Полтавській дитячій музичній школі №3 імені Бориса Гмирі проводиться відкритий фестиваль-конкурс фортепіанних та камерних ансамблів «Камерата». Навіть в цей складний для нашої країни час ми дбаємо про духовний розвиток майбутнього покоління, про розвиток культурних зв’язків, про творчий зріст учнів та викладачів, про підтримку молодих талантів, про сприяння популяризації фортепіанної та камерної ансамблевої музики серед молоді.

Організатори фестивалю-конкурсу щиро вдячні членам журі, а саме: - проректору з науково-педагогічної роботи та з міжнародних зав’язків, доценту кафедри спеціального фортепіано Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського, кандидату мистецтвознавства, члену національної Всеукраїнської музичної спілки, лауреату Міжнародних конкурсів. Олегу Копелюку; -доценту кафедри музично- інструментального виконавства Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, кандидату філософських наук Лідії Тарапаті-Більченко ; -доценту кафедри музики Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, кандидату педагогічних наук Вікторії Ірклієнко; -викладачу вищої категорії, старшому викладачу Полтавського фахового коледжу мистецтв ім. М.В.Лисенка, викладачу науково-дослідного інституту культури та мистецтв Луганського Національного університету ім. Т.Г.Шевченка Світлані Тищик; -викладачу Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, кандидату мистецтвознавства, доценту Сергію Зуєву. Маючи статус Відкритого фестивалю-конкурсу, «Камерата» в цьому році (хоча і on line) гостинно вітала учасників з різних регіонів нашої рідної Батьківщини. Вельмишановне журі мало змогу оцінити виступи юних талантів з Ромнів, Мукачево, Славути, Дніпра, Львова, Києва, Харківської, Одеської, Полтавської областей та усіх мистецьких шкіл нашого славетного міста. Загалом було представлено 42 заявки у номінаціях камерний та фортепіанний ансамблі молодшої та старшої вікової групи.
Члени журі відмітили високий рівень підготовки конкурсантів і зазначили, що обрати серед них найкращих було досить важким завданням. Кожен з учасників отримав диплом учасника або лауреата фестивалю-конкурсу.

Посилання, за яким можна ознайомитися з протоколом та завантажити дипломи: https://drive.google.com/file/d/1ijLLJv5GIxu1LHtNB_TSFJ_yQ1sG6r4I/view
Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія