Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

"Полтавські зустрічі: популяризуємо українську книгу"

20.11.15, 08:35

Вже понад двадцять років Президія Української бібліотечної асоціації спільно з Міністерством культури України проводять щорічний конкурс «Бібліотека року». Журі конкурсу складається з провідних спеціалістів Міністерства культури, фахівців найвищого рівня в галузі бібліотечної справи, відомих не лише в Україні, а і за її межами своїми здобутками в галузі культури.

Цього року серед номінантів з усієї країни свій проект «Полтавські зустрічі: популяризуємо українську книгу» презентувала бібліотека-філіал №4 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи.

За рішенням Оргкомітету конкурсу за проект «Полтавські зустрічі. Популяризуємо українську книгу» бібліотека-філіал №4 посіла друге місце. Зауважимо, що поряд з проектом кожен учасник наводить статистичні дані про бібліотеку, а саме: бюджет за попередній рік (державне та недержавне фінансування), фонди, кількість співробітників (у тому числі бібліотечних) для порівняння стартових можливостей бібліотек. І тому друге місце бібліотеки-філіалу №4 Полтавської міської ЦБС поруч з такими велетами, як Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім.О.Гончара та Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.О.Бойченка, які отримали перше та трете місця відповідно – це заслужена перемога. Вітаємо!

Всі новини
План роботи
26.02.2024 – 03.03.2024
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія