Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Поетичний світ Лесі Українки та майстер-клас для юних читачів у бібліотеці-філіалі № 3

08.12.21, 09:36

Творчість Лесі Українки здатна запалити й спонукати до звершень, але й може заспокоїти, бо звучить, як матусин голос. А особливо приємно спостерігати за юними читачами бібліотеки-філіалу № 3, котрі легко сприймають і вивчають її у 150-тирічний ювілей письменниці.

У співпраці з Полтавським краєзнавчим музеєм імені Василя Кричевського, до юних книголюбів завітали з етнографічним костюмованим заходом «Пісня полтавського лісу» з майстер-класом наукові співробітники та працівники міської центральної бібліотеки.

Діти складали «переплутаного» вірша, розгадували заплутані ребуси, розв’язували кроссенси, познайомилися з Мавкою, Лісовиком. Казкові персонажі захопили малих дослідників цікавими розповідями з життя та творчості поетичного світу Лесі Українки. Лісовик дуже поспішав на зустріч з дітьми та загубив свої вуса. Юні читачі в ігровій формі, навіть з зав’язаними очима віднайшли та повернули спільними зусиллями вуса лісовому духу.

Юні читачі також виготовляли новорічну прикрасу для своїх осель. Новорічна прикраса буде яскравою пам’ятною згадкою про казкових персонажів драми-феєрії «Лісової пісні» у бібліотеці.

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія