Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Подорож з полтавським мандрівником Миколою Камузом

23.11.21, 11:33

Але, тільки про ту людину, яка подорожує, можна сказати, що вона по-справжньому багата. Адже вона не просто відвідує різні країни і культури, а й змінює себе, трансформується, відкривається новому і пізнає світ.

Коли людина стає мандрівником, вона починає пізнавати світ не з картинки телевізора, а через себе. Вона може спілкуватися з іншими народами, бачити їх культуру, пробувати їжу, слухати колоритні пісні й насолоджуватися пам’ятками. Це дозволяє легше зіставляти різні точки зору, ставати більш терпимою і доброзичливою. Подорожуючи, людина поглинає культуру місцевості.

В читальній залі центральної міської бібліотеки відбулася цікава зустріч з полтавцем-мандрівником Миколою Камузом.

Пан Микола ділився з присутніми яскравими враженнями від своїх подорожей. Розповідав, як він відвідує міста та країни без знання мов, маючи при собі лише 100 доларів, як йому це вдається, та що потрібно знати, щоб здійснити вдалу подорож.

Для Миколи мандрівка – то не забаганка, а сенс його життя. У ній він дозволяє собі стати іншим, має можливість спробувати щось нове і навіть перебороти свої страхи. А ще це неймовірний досвід, а також вивчення іншої культури, звичаїв, можливість поглянути на світ і на себе по-іншому. Мандрівки навчили його по-новому дивитися на світ та людей, а також вибиратися із безвихідних ситуацій.

Микола завжди мандрує з зошитом, в який занотовує всі свої враження від пригод. Взагалі він почав писати у 2016 році, спочатку від руки, потім набирав тексти на комп’ютері та робив саморобні книжки. Зараз у нього їх три: «Шлях на Схід», «Уїк-енд на 2 місяці» та «Подорож до українських Мальдів та інші історії», які він презентував присутнім на заході.

Майже три години пролетіли непомітно. Цікаві розповіді та фото про подорожі середньоазіатськими країнами Казахстаном, Узбекистаном, Киргизстаном нікого не залишили байдужим.

Живіть, радійте, подорожуйте!

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія