Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Подорож у вічність Володимира Колєснікова

03.05.17, 13:19

Першого травня народному художнику України Володимиру Григоровичу Колеснікову (1951-2014) виповнилося б 66 років. В пам’ять про видатного полтавця 27 квітня 2017 року в прес-центрі Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відкрилася вже друга за ліком виставка.

Значна частка мистецького спадку Володимира Колеснікова навічно залишилася в Полтаві. Мало не кожен із жителів міста звертав увагу на монументальні розписи полтавського автовокзалу, аеропорту чи медичної академії. Вони стали окрасою цих приміщень, зробили їх знаменитими. Щедрим дарунком митця та його родини пишається й Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка, зберігаючи в своїй збірці 12 живописних творів.

Нинішня виставка включає 47 живописних та графічних робіт Володимира Колєснікова різних періодів його творчого життя. Усі вони демонструють найрізноманітніші творчі інтенції художника у жанрі пейзажу

Життя художника обірвалося до жалю рано, але вся його творча спадщина і ця виставка, що становить її невелику частину, не залишають сумнівів, що ім’я митця буде вписане до класики українського живопису ХХІ століття.

Мета цьогорічної виставки – не лише віддати данину пам’яті, а й зібрати кошти на виготовлення і встановлення меморіальної дошки на честь видатного українця.

Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка запрошує шанувальників мистецтва підтримати проект увічнення пам’яті народного художника України Володимира Григоровича Колєснікова.

Виставка триватиме до 28 травня 2017 року.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія