Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Подорож у казку з дитячим письменником Сашком Дерманським

22.11.21, 16:58

Маленьким читачам бібліотек №3 та №13 Полтавської міської централізованої бібліотечної система дуже пощастило! Адже в рамках проєкту «Літературна орбіта» на творчу зустріч з ними 22 листопада завітав один з найулюбленіших дитячих письменників сучасної України Сашко Дерманський!

Маленькі читачі добре знають історії про Чудове Чудовисько, Маляку, вужа Ониська, дракона Омелька, бо люблять читати казки, захоплюючі історії з дивами та веселощами. Веселі пригодницькі історії Сашка Дерманського навіть входять до шкільної програми. Тому втамувати свій інтерес до письменника та його творів було так багато бажаючих!

Більше години вихованці ліцею «Інтелект», учні 4-Д класу, та учні 3-х класів КЗ «ПСЗОШ №40» не відпускали улюбленого письменника. Їх цікавило: як з’являються кумедні імена героїв творів, скільки часу витрачає автор на написання книг, і навіть, чи любить грати у футбол? У відповідь на загадки від Сашка загадали йому свої. На згадку ж про зустрічі діти подарували автору символічні подарунки і побажали написати ще багато цікавих оповідань.

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія