Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Подарунок від автора: повість "Нехай лихо спить" Юрія Коцегуба

05.10.21, 09:11

"Чи спинялися ви коли-небудь на Полтавщині посеред літа, в степу, щоби своїм допитливим поглядом зміряти її безмежні простори, безкраї шляхи, численні гаї та діброви..."

Так починається повість "Нехай лихо спить", що її написав Юрій Коцегуб - автор історичних і пригодницьких романів і повістей та краєзнавець з Нових Санжар. 30 липня до бібліотеки-філіалу №9 автор завітав особисто з подарунками. Переконані, книга дуже сподобається нашим читачам! Запрошуємо до читання!

Інформація про автора:

Юрій Коцегуб належить до авторів, котрі розкривають маловідомі сторінки української історії, проводить паралелі між минулим і сучасним. 2014 року повість «Нехай лихо спить» (разом з історичними романами «В темнім Лузі, за Дунаєм» та «З Україною в серці, з шаблею в руці») була нагороджена спеціальною відзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» від Київського національного університету імені Т. Шевченка за вірність історико-патріотичній темі та її оригінальні художні втілення в триптиху.

2017 року повість «Нехай лихо спить» нагороджена дипломом ІІ Всеукраїнського літературного конкурсу рукописів прози на кращу книгу року «Крилатий лев».

2019 року уривок із повісті «Нехай лихо спить» опубліковано у вересневому молодіжному номері журналу «Дзвін».

2020 року книги «Болбочан. Поміж двох вогнів», «З Україною в серці» та уривок із повісті «Нехай лихо спить» (опублікований у журналі «Дзвін») здобули Полтавську обласну премію імені Панаса Мирного в номінації «Література, літературознавство».

2019 року видавництво «Холодний Яр» видало книгу «З Україною в серці, з шаблею в руці», а «Видавництво Марка Мельника» - книгу «Болбочан: Поміж двох вогнів».

Всі новини
План роботи
17.01.2022 – 23.01.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія