Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Пізнавальна подорож «Екологія. Книга. Бібліотека»

13.08.21, 08:46

Розмови про навколишнє середовище у наш час лунають все частіше, проблеми екології стають все гострішими. Жителів великих міст починає хвилювати – як захистити довкілля для майбутніх поколінь? Адже люди тут щодня стикаються з екологічними проблемами – стає все менше парків та скверів, замість яких постають новобудови та підприємства, що масивними трубами випускають у повітря хмари чорного диму, забруднюючи атмосферу. Проблема переробки відходів та забруднення навколишнього середовища в Україні з кожним роком постає все гостріше. Екологи б’ють на сполох - в нашій країні залишилося лише 6% екологічно чистої території. Однак, зменшити забруднення навколишнього світу ми можемо почавши з себе.

Тому сьогодні наша бібліотека-філіал №12 запропонувала нашим користувачам вирушити в пізнавальну подорож «Екологія. Книга. Бібліотека». Поки що людина використовує в побуті чимало предметів з екологічно небезпечної сировини. І діти мали можливість згадати, назвати і навіть намалювати на фліпчарті «шкідливі предмети», які на їхню думку забруднюють наше довкілля. В свою чергу бібліотекар ознайомила присутніх учнів з наявною цікавою літературою та періодичними виданнями, що піднімають проблему екології.

Наші учасники подорожі чудово розуміють, що їм жити в цьому світі далі, і майбутнє Землі залежить від бережного відношення до навколишнього середовища. Всі діти домовилися, що в міру своїх зусиль, вони будуть боротися з забрудненням довкілля. Оскільки присутні мають можливість проводити чимало часу на берегах нашої Ворскли, де існує проблема забруднення, вони запропонували чимало цікавого для покращення стану рідної річки.

Головна мета нашої подорожі - донести до кожного мешканця, що ми відповідальні за майбутнє.

Всі новини
План роботи
17.01.2022 – 23.01.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія