Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

"Півострів несвободи"

07.03.23, 10:51

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Саме в цей день у 2014 році в Сімферополі відбувся масовий мітинг, який став символом опору окупації, що триває вже дев’ять років.
Росія часто поширює міф про те, що Крим ㅡ це «споконвічно російська земля». Однак забуває про примусову анексію Кримського ханства наприкінці XVIII століття, геноцид кримськотатарського народу та масове штучне зросійщення краю.
Кримських татар нещадно переслідують, кидають за ґрати за сфабрикованими кримінальними справами. Вони безслідно зникають, а члени їхніх родин виїжджають на материк, на вільну від окупанта землю.

Працівники відділу обслуговування Центральної бібліотеки ПМТГ пропонують познайомитися з літературою та дізнатися декілька фактів про історичну близькість Криму саме до українців, переглянувши відеопрезентацію «Півострів несвободи».

У питанні приналежності Криму весь цивілізований світ на боці України. Наша країна має абсолютну міжнародну підтримку. Повернення Криму до України неодмінно відбудеться.
Крим – це Україна!


Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія