Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

«Пишу із теплом і вірою у невідворотність перемоги добра»

20.08.21, 09:42

В рамках проєкту «Літературна орбіта» Бюджету участі 18 та 19 серпня в бібліотеках міста (центральній міській бібліотеці, бібліотеках-філіалах № 2, 4, 7) відбулася презентація книги української письменниці, журналістки, перекладача, художниці, лауреата Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», володарки титулу «Золотий письменник України» Міли Іванцової.

В цьому році у видавництві «Білка» надрукований новий роман письменниці. Пані Міла створювала роман «Намальовані люди» протягом 6 років і ця «дитина» вийшла у авторки напрочуд гарною, душевною, що вразить кожного читача.

Письменниця - серед четвірки авторів України, чиї книги виходять найбільшими тиражами, організатор Всеукраїнського соціального благодійного проєкту «100 книжок для сільської бібліотеки», метою якого є наповнення сільських бібліотек сучасною українською та зарубіжною літературою.

«Намальовані люди» - найбільше з творінь, вигадана історія на тлі реальних подій, свідком яких була авторка, в якому хроніка подій та художня складова, вигадка та реальність гармонійно поєднані. Це - Майдан з точки зору пересічної людини. Перед цим були «Теплі історії про радість і сум», «Родовий відмінок», «Ключі від ліфта», «Заради мрії», «Живі книги», «Вітражі», «Сердечна терапія», «Гра в паралельне читання».

Під час презентації, у бібліотеці-філіалі №7 загін «Невтомних бабусь» подарував мисткині ляльку-мотанку, вузлову ляльку, які завжди оберігатимуть письменницю та надаватимуть натхнення на подальші неймовірні твори, а читачі центральної бібліотеки привітали гостю з Яблучним Спасом.

Тепер у бібліотеках міста з’явились 4 примірники нового роману пані Міли, які неодмінно вразять читачів.

Гостю привітала директор централізованої бібліотечної системи Таміла Дузенко, а голова громадської організації «Промінь світла Полтавщини» Світлана Малиш - авторка проекту, вручила письменниці подарунки на згадку про Полтаву.

На цих зустрічах побувало більше сотні полтавців - поціновувачів творчості Міли Іванцової. Під час прямого ефіру на фейсбук-сторінці центральної бібліотеки до заходу підключилися більше 50 чоловік.

На презентації Міла Іванцова поділилася власними мотивуючими історіями, розповіла про нові книги, творчі здобутки та задуми.

Такі книги потрібні, щоб нагадати українцям, які ми є! Щоб не забували про це і не здавалися!

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія