Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

«Писанка – це наш оберіг. Вона зачарувала мене на все життя…»

29.04.21, 10:46

Українські писанки відомі на весь світ. Кожна з них має свою символіку. Писанки є символом воскресіння, оновлення, символом світу земного та духовного. У передвеликодні дні українці створювали та створюють ці живописні мініатюри, які є символічними оберегами.

Розповісти про писанки працівники Полтавської центральної міської бібліотеки запросили талановиту особистість, майстриню, прекрасну жінку, викладача-методиста Полтавської дитячої художньої школи, писанкарку Лідію Олексіївну Орел, організувавши з нею зустріч на платформі ZOOM.

Майстриня познайомила з особливостями полтавської писанки, розповіла про свій творчий доробок, подальші плани, виставкову та популяризаційну діяльність. Пані Лідія є учасницею всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів. Вона справжній фанат писанкарства, її писанки відомі не лише в Полтаві, а і далеко за межами нашого краю. Лідія Олексіївна не вперше є гостем наших бібліотек: вона із задоволенням розповідає і навчає бажаючих писанковому мистецтву. На Фейсбук-сторінці Полтавської міської централізованої бібліотечної системи ви можете переглянути відео майстер-клас від Лідії Олексіївни.

Після закінчення карантину, ми обов’язково ще не раз зустрінемось з Лідією Олексіївною на її неперевершених, яскравих, емоційних майстер-класах. Адже бажаючих навчитися створенню писанок є чимало. Мріємо, що наступного року карантинні обмеження вже не стануть нам на заваді і всі бажаючи зможуть особисто відчути творчу енергію і талант майстрині наживо в бібліотечних просторах міста.

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія