Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Під час «Весняних зустрічей» духового оркестру «Полтава» збирали кошти на ЗСУ

21.03.23, 09:35


17 березня о 18:00 у концертній залі Центру культури та дозвілля відбувся благодійний концерт «Весняні зустрічі» Міського духового оркестру «Полтава» в рамках проєкту «Мистецтво заради миру. Головною метою якого була благодійність та можливість підтримати відомого полтавського волонтера Олега Писаренка, який разом з ГО «Полтавський волонтерський корпус патріотів» збирає кошти для вч А4467 на автівку. Під час концерту було зібрано 23898,00 грн.

Концертну програму разом з колегами підготували диригенти – художній керівник, заслужений артист України Едуард Головашич та Володимир Смірніцький.

Живе мистецтво оркестру по-весняному заворожувало, сповнювало життєвим позитивним зарядом… У виконанні кращих музикантів звучали як світова класика – попурі на твори Френка Сінатри і Майкла Джексона, хіти групи «Queen», так і підбірка творів українського пісенного генія Володимира Івасюка.

З улюбленим полтавцями колективом виступили й солісти – Станіслава Май, Тарас Король, Тарас Кабаченко, Віктор Щербаков та Лідія Гринь.
Полтавці люблять свій оркестр, тому з радістю дякували оплесками за кожен виступ – соло цього вечора дарували Валерій Шишов (гітара, дудук), Антон Кузьменко (саксофон), Володимир Смірніцький (саксофон), Ігор Левер (труба) та заслужений артист України Едуард Головашич (тромбон).

Дякуємо Збройним силам України, кожному воїну за можливість дарувати музику! До нових зустрічей на концертах.

Всі новини
План роботи
26.02.2024 – 03.03.2024
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія