Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Персональна виставка художниці Тамари Морозко “Книжкова подруга”

13.03.17, 10:45

10 березня 2017р. у Полтавському літературно-меморіальному музеї І.Котляревського відкрилася персональна виставка Тамари Морозко “Книжкова подруга”, де представлені ілюстрації художниці до дитячих книг.

Тамара Михайлівна Морозко — знаний в Україні художник. ЇЇ твори зберігаються у музейних колекціях, приватних збірках на батьківщині та за кордоном.

Наразі вона вперше створила експозицію власних ілюстрацій до дитячих книг: Гр. Фальковича “Абетка” (- Харків, 2011), Н.Чуб “Щенок, который хотел стать облачком” ( - Харків, 2010), Л. Кравченко “Пригоди зайченятка Косі або таємниця справжньої дружби” (- Харків, 2015), Р. Курмашева “Лунная дорожка” та “Солнечные дольки” (- Харків, 2014).

Названі видання добре відомі в Україні. Їх швидко розбирають по книгарнях та охоче замовляють через сайти видавництв у мережі Інтернет. Доросла людина, — тато чи мама - купуючи своєму малюкові книжку, теж зацікавлено вивчає її, шукаючи у тексті та малюнках ті живі зерна, що мають сформувати у сина чи доньки здоровий, позитивний, радісний погляд на світ та тих, хто його населяє.

Ілюстрація до книги - це гра образами, доступними дитячому сприйняттю та осмисленню. Водночас - це серйозна розмова із маленькими співбесідниками про найважливіші цінності: про добро, турботу, захист слабких і маленьких; про те що добро завжди перемагає.

Виставка діятиме до 10 квітня 2017р. за адресою: пр-т Першотравневий,18,м. Полтава. Запрошуємо полтавців та гостей міста поринути у цікавий світ ілюстрацій дитячої книги!

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія