Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Перший день літа? Звичайно ж, до бібліотеки…

02.06.21, 09:00

Початок літа, як початок життя, ідеально підходить для того, щоб знову і знову проявити любов до усіх дітлахів, адже 1 червня святкуємо Міжнародний день захисту дітей.

Перший день літа в центральній бібліотеці пройшов весело із щасливими посмішками на дитячих обличчях. Всі добре знають, що головне в бібліотеці – це книга. А книгу у нас шанують усі, адже вона була і залишається вірним супутником не тільки дітей, а й дорослих. Книга дасть слушну пораду, розповість про незвичайні пригоди і подорожі. Це – наш добрий друг і порадник.

Тому саме жива книга зустріла малюків у бібліотеці. На всі мудрості книги діти жваво реагували: топали ніжками та плескали в долоні, грали в ігри та отримували призи. Діти мандрували лабіринтами книгозбірні, відповідали на запитання казкової вікторини, переглядали свої улюблені мультфільми та гортали яскраві журнали.

Прийшли дітлахи до бібліотеки не з пустими руками – принесли свої малюнки, на яких - бачення свого щасливого майбутнього. Це дарунок для бібліотеки, за що ми їм вдячні. То ж нехай завжди лунає дитячий сміх, народжуються і здійснюються мрії.

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія