Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Особливій Українці наша шана та присвята

02.03.21, 09:52

Минулий тиждень став знаменним завдяки 150-річчю з Дня народження Лесі Українки. Звісно, така подія не могла обійти стороною бібліотеку. Так, у бібліотеці філіалі №10 пройшов ряд заходів присвячений життю та творчості знаменитої поетеси.

24 та 25 лютого відбулися літературні портрети «Твої листи пахнуть зов’ялими трояндами», де були показані трагічні перепитії особистого життя Лесі Українки. Запрошені на захід учні 10-го класу школи №19 та студенти професійно-технічного училища № 31 мали змогу дізнатися всі аспекти життя поетеси , пов’язавши це з творчим доробком її лірики. Окрім приведення фактів, декламувалися основні твори поетеси, які в повній мірі передають її тогочасні переживання пов’язані кохання.

1

Також за участю бібліотеки, пройшов конкурс читців-декламаторів гімназії № 31 «Лесине слово – тверде як криця!». Діти 4-5 класів читали найкращі твори поетеси, які входять в її творчий доробок присвячений дітям.

4

Окрім цього, пройшли виставки «Вона обрала собі горде ім’я – Українка» та «Наймужніша поетеса світу» найкращих творів письменниці та присвячених її постаті книг. Серед представленої літератури були як зовсім нові книги, так і раритетні видання минулого століття. Таким чином, користувачі могли порівняти наскільки шанувалася та як говорили про поетесу в різні часи.

2

Сьогодні ж ми безмежно раді, що маємо таку непоборну та неймовірно талановиту письменницю, яка зайняла почесне місце не тільки в українській, а й у світовій літературі.

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія