Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Ой хто, хто Миколая любить!

22.12.21, 08:04

День Святого Миколая – особливе свято. Всі його чекають з нетерпінням, щоб попросити здійснення своїх найзаповітніших мрій, бо кожен знає, що він за свого життя був добродієм для християн, отож і сьогодні він може подати нам руку в біді, або в радощах. З особливим нетерпінням чекають на цей святковий день діти, бо для них, насамперед – це веселощі та подарунки.

В грудні весь християнський світ відзначає День святого Миколая Чудотворця, архієпископа міста Міри Лікійської, який жив у ІІІ-ІVст. в Римській імперії. Усі ми знаємо, що саме цієї ночі як усі поснуть, на золотих санях прилетить Миколай – із білою бородою, в теплому кожусі, а головне – з великим мішком подарунків для слухняних дітей, а для неслухняних – різочки

В Абазівській бібліотеці–філіалі було весело, адже на дитячий ранок «Ой хто, хто Миколая любить!» завітали юні читачі, якими варто гордитись. Від працівників бібліотеки юні читачі дізнались давню легенду про святого Миколая, відгадували вікторини, вирішували складні завдання, грали в ігри, розповідали вірші, а за це отримали подарунки від Миколая.

Цього дня навіть дорослі починають вірити в дива, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або в чарівний чобіток, адже так приємно отримувати подарунки!

Всі новини
План роботи
17.01.2022 – 23.01.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія