Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Обласний семінар «Бібліотечні сервіси для дитини»: ділимося досвідом створення креативного простору «B-Zone»

09.11.20, 15:45

Про досвід створення дитячого креативного простору «B-Zone» в нашій бібліотеці-філіалі №9 тепер знають колеги з Полтавщини, Львова та Києва і Кропивницького! Про зміни у бібліотеці та краудфандинг ми розповіли на обласному онлайн семінарі-практикумі "Бібліотечні сервіси для дитини".

На семінарі працівники бібліотек, що працюють з дитячими сервісами, під модерацією фахівців з Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного, ділились своїми напрацюваннями в карантинних умовах. Розповідали про ключові показники ефективності бібліотечної діяльності у соціальних мережах, бібліотечні онлайн-проєкти, віддалену промоцію книг, конкурси професійної творчості.

Серед іншого, наша розповідь про створення у бібліотеці додаткового простору для дітей привернула увагу колег і спонукала їх ставити запитання. Так, ми детальніше розповіли про правила збору коштів на краудфандинговій платформі Спільнокошт, пояснювали як співвідносяться між собою зміни, пов’язані з ремонтом у бібліотеці та облаштування простору меблями й обладнанням.

Отож, ми не можемо дочекатися тієї миті, коли будемо не лише розповідати про наші перетворення, але і покажемо зміни для всіх охочих. А поки запрошуємо вас слідкувати за змінами на фейсбук-сторінці дитячого креативного простору «B-Zone»: https://www.facebook.com/BZonePoltava

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія