Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Нові книги: запрошуємо ознайомитися!

11.08.20, 11:18

Книжки з історії сьогодні все більше нагадують відверту розмову з читачем про те, чого ми донедавна не вчили в школі, вузі та воліли, навіть, не згадувати в родинах.

Бібліотека-філіал №4 розбагатіла на дві новинки від Видавництво Фоліо: Владлен Мараєв "Україна, 1918: хроніка" та "Конфлікти, що змінили світ". Видання представляють нетрадиційний підхід, незаангажований погляд на історичні факти. Тут немає міфів. Попри наскрізну ідею національного відродження, автори обох видань прагнуть неупередженості та зваженості. Події подаються згідно із доступними історичними джерелами.

«Україна, 1918: Хроніка» Владлена Мараєва – це огляд найбільш значущих для історії нашої Батьківщини подій, що трапилися у скорочений календарною реформою рік (???).

Основну увагу приділено тим подіям, які, на думку автора, є найбільш важливими, цікавими й визначальними для подальшого розвитку нашої країни. Популярний виклад матеріалу в поєднанні з ілюстраціями й наведеними історичними джерелами сприяє легкому прочитанню і дає змогу усвідомити, скільки зусиль було докладено для того, щоб Україна стала незалежною.

"Конфлікти, що змінили світ". В Україні вперше опубліковане велике дослідження про майже всі збройні конфлікти, які виникли під час розпаду Югославії.

Головною "фішкою" книги став незвичний, як для опису конфліктів, підхід: акцент зроблено як на описі процесу розгортання протистояння, так і на технологіях досягнення миру.

Україна — це одна з країн, у якій триває неоголошена війна. Як захищати країну під час гібридної війни, коли ми сам на сам із ворогом? Як застосувати непростий світовий досвід розв’язання збройних конфліктів до українських реалій? Ілія Куса, експерт з міжнародної політики Українського інституту майбутнього, готовий поділитися своїми думками з нашими читачами.

Читайте, аналізуйте! Впевнена, обговорення буде цікавим!

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія