Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

НОН-стоп по книжковому континенту. Урбаністичний культурний фестиваль «Майстерня міста 2021»

10.09.21, 11:13

Фестиваль, що організований Полтавською міською радою при підтримці проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», впроваджується німецькою урядовою компанією GIZ за фінансової підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.

Як завжди, нашу ініціативу підтримали учні та вчителі ЗОШ №2. Наш фестиваль згідно плану, складався з 5-и зупинок-локацій. Бібліотекарі підготували дуже цікаву програму для учасників заходу. Першою локацією було представлення чорно-білих фотосвітлин та кольорових фото Володимира Короткова «Повернення до витоків: історія міста», під час якої бібліотекар ознайомила маленьких полтавців з фото, на яких зображена Полтава позаминулого століття.

Далі ми запропонували учням перейти до святково прикрашеної бібліотеки і різних локацій: «Конкурс малюнку на фліпчарті «Наші вітання місту», конкурс малюнку на асфальті «Полтава-земля моєї долі», майстер-клас «Моє місто-моє свято». Для підняття святкового настрою, при створенні своїх виробів, діти одночасно мали можливість прийняти участь в дитячому караоке «Тобі Полтаво, дарую пісню».

З собою дітлахи забрали яскраві браслетики, та виготовлені власноруч маленькі копії прапора Полтави і вітальні листівки рідному місту зі своїми побажаннями від «Майстерні міста» а також солодощі.

На згадку про цю чудову подію діти гуртом виготовили надзвичайно красивий вінок з написом «Ми любимо Полтаву», а також деякі свої поробки, що залишили добру згадку нашій бібліотеці.

Фестиваль дав нам змогу разом з дітьми, майбутніми будівничими нашого міста, помріяти про розвиток і розквіт нашої рідної Полтави.

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія