Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Незламні та хоробрі: письменники у ЗСУ

07.03.23, 12:43

Від початку повномасштабного вторгнення ворога в нашу країну минув рік. За ці 365 днів ми підтримували одне одного, згадували історії мирного життя й тривожились за своїх рідних і друзів, розшукували всю доступну інформацію про них. Для полтавських бібліотекарів і книголюбів такими друзями, безперечно, є і чимало українських письменників, адже завдяки проєкту бюджету участі «Літературна Орбіта», який реалізований 2021 році, з багатьма з них мешканці нашої громади зустрічалися в бібліотеках особисто, слухали їх розповіді про твори, що вийшли з друку, цікавилися творчими планами. Війна поставила крапку на попередньому житті, та попри воєнні будні ми не байдужі до того, що нас оточує.
Як живуть сучасні українські письменники, що думають про війну і перемогу ті, кого ми вітали в стінах полтавських бібліотек? Саме з бажання дізнатись, якою сьогодні є літературна орбіта наших друзів-письменників, народився новий онлайн-проєкт центральної бібліотеки Полтавської міської територіальної громади. Ми назвали його «Незламні та хоробрі: письменники у ЗСУ». Мета проєкту - дізнатись про письменників, які боронять Україну зі зброєю в руках. Безперечно, це не лише учасники проєкту «Літературна Орбіта».
Героями перших двох дописів стали добре відомі полтавцям Сергій Гридін та Сергій Пантюк, зустрічі з якими відбувалися в бібліотеках-філіях Центральної бібліотеки Полтавської міської громади.
На фото перед вами скріншоти зі сторінок на Фейсбуці зі словами вдячності за наші дописи. Побажаємо улюбленим авторам нових військових перемог, майбутніх творчих досягнень і завершимо цей допис хештегом від Сергія Пантюка: #Ми_переможемо!
Всі новини
План роботи
26.02.2024 – 03.03.2024
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія