Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Не загубитися між секундами!

01.11.21, 09:25

У бібліотеці-філіалі №4 відбувся День письменника. Героєм дня була полтавка Олена Колінько – лауреатка міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у номінації «Прозові твори для дітей» (за рукопис «Вітри великого лугу») та «Корній-Чуковської премії» у номінації «Проза для середнього та старшого віку» за підліткову еко-повість. Юним читачам бібліотеки гостя добре відома за чудовою пригодницькою повістю-казкою «Шпалереон».

Упродовж дня читачі книгозбірні мали змогу спілкуватися з відомою дитячою письменницею та дізнатися, як вона йшла до своєї літературної мрії.

«Cкільки часу відводите читанню і скільки – письму? Які книжки допомагають вам у творчій роботі? Які ваші улюблені літературні герої? Чи можна навчитися письменництву?».

Та найбільше розмов було про нову книгу, яка незабаром вийде у видавництві «Наш формат». Олена Колінько не тільки поділилася думками про новий еко-твір, але й розповіла як готувалася до написання твору. Чим, повірте, здивувала та спонукала до роздумів не тільки підлітків, а й дорослих.

Звичайно ж, нова книга – це реальні підліткові історії: дружба, взаєморозуміння, перше кохання, відповідальність, дівчачі й хлопчачі проблеми.

Щира та відверта Олена Колінько з радістю ділилася літературними таємницями з учнівською молоддю. Справжнім відкриттям дня стала поезія «коронованої» полтавки! «Як? Ви ще й поезії пишете?». «Я не вважаю себе поеткою», - ділилася гостя бібліотеки власними думками. Але ми так не думаємо. А ви?

Загубитися десь між секундами.
У коричневий пил - з головою.
Там, де золото, там, де олово,
Де метеликів чорних тінь.
Між камінням, і мохом, і рунами,
У наметах шовково-шарлахових,
Малахітом де сяйво спалахує,
Між коріннями давніх видінь.
На підборах хрусткими хвилинами
Промайнути - і зникнути в мареві,
Де кристали сплітаються намертво
У букетики зоре склепінь.

Всі новини
План роботи
17.01.2022 – 23.01.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія