Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Навчання з психології для групи ВПО

17.08.23, 09:14

Успішне завершення чергового курсу навчання з психології для групи ВПО

Завершився черговий курс навчання з психології для групи ВПО та мешканців полтавської громади, присвячений пошуку гармонії в собі. Курс складався з 4-х блоків занять, а по завершенні всі урочисто отримали сертифікати про його проходження. Всього 9 осіб – з Харкова, Лисичанська та Полтави.
Бібліотека-філія №2 завжди відкрита для користувачів та всіх охочих долучитися до заходів. Радіємо, що такий важливий та потрібний в наш час проєкт групової терапії та допомоги в адаптації до нового життя, а також підтримки психологічного здоров’я, знайшов своїх шанувальників та розвивається далі.
Під час серії тренінгів особлива увага приділялася роботі з емоційним станом людини, розглядали проблеми у відносинах з близькими людьми під час війни, правила здоров’я у воєнний час та гармонійний розвиток особистості. Звичайно, під час заходів виникало чимало різних тем і питань для обговорень, на які разом з психологом намагалися знайти відповіді. Його поради – це важливий внесок у спільну справу - допомоги людям, які цього потребують сьогодні.
Плануємо і далі розвивати цей проєкт. Вже є плани на проведення групових занять у вересні. Вони будуть присвячені стресу, його наслідкам та способам виходу зі стресових ситуацій. Тож, запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у цих тренінгах. Це будуть не просто лекції, а це живе спілкування, цікаві вправи, діалог між учасниками та психологом.

Всі новини
План роботи
04.12.2023 – 10.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія