Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

«Натхненні книгами»: як малювання на вікнах оживляє бібліотеку

23.12.21, 11:35

Впевнені, що у кожного з нас є улюблені книжки з пам’ятними ілюстраціями. Нерідко ми разом з героями тих чи інших історій, поринаємо у чарівні світи саме завдяки майстерним малюнкам художників-оформлювачів яскравих дитячих книг… Ось і ми у бібліотеці-філіалі №9 подумали: що трапиться, якщо перенести найцікавіші зимові ілюстрації на наші вікна-вітрини і в рамках проекту «Book і я» організувати справжній святковий малювальний день?

Отож, напередодні свят, ми з командою наших найкреативніших дітлахів а також художників-волонтерів вирішили втілити свій задум. Поступово на вікнах з’являлись пухнасті ялинки, кумедні звірята, мерехтливі сніжинки… Допомогла нам і погода: вже за кілька хвилин за вікном кружляла справжня зима…

Завершився наш день творчості пригощаннями і, звісно ж, розгляданням найкрасивіших книжечок! Впевнені, що завдяки нашій творчості бібліотека на вул. Халтуріна, 19 стане ще більш видимою і привабливою для полтавців, а наші книжкові новинки відкриються читачам ще й в інший спосіб!

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія