Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Народний театр «На Павленках» вкотре підкорив серця глядачів

25.04.23, 09:10

Після успішної прем’єри в березні вистава Народного театру "На Павленках" "Замок Броуді" стала предметом захоплення полтавців та гостей міста.
Тож 20 квітня у Центрі культури та дозвілля відбувся її повтор для шанувальників театрального мистецтва, які не встигли побувати на прем’єрі. Відвідувачі, які прийшли на виставу, не дивлячись на холодну дощову погоду, отримали чудову можливість відчути неповторну атмосферу драматичної історії 19 століття. Актори передали кожну емоцію, кожен переживаний момент героїв, адже вони жили цією історією, а не лише відтворювали її. Глядачі були захоплені режисерським задумом та акторською майстерністю, вони переживали разом із героями та співчували їм.
Вистава оголила актуальні теми світоглядного конфлікту та жорстокості і стала поштовхом до осмислення міжособистісних відносин та реалій сьогодення. Після її закінчення глядачі висловлювали свої враження, ділилися емоціями та позитивними відгуками. Цього вечора вони вкотре отримали естетичне задоволення від перегляду вистави Народного театру "На Павленках".


Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія