Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Найщиріші вітання з нагоди Дня народження Олексія Івановича Чухрая!

05.05.20, 16:40

З середини квітня, кожного дня у виконанні різних людей звучала неповторна пісня «Моя Полтава» в Фейсбуці. Чудова нагода проспівати неофіційний гімн Полтави та викласти в Інтернет! Кожному виконавцю ставимо лайки, але насправді наша велика вдячність автору чаруючої музики – композитору Олексію Івановичу Чухраю, автору музики гімну Полтави і гімну Полтавщини. Радісно, що «Мою Полтаву» люблять і знають.

5 травня скромний, талановитий, трудолюбивий, добродушний Олексій Іванович святкує день народження!

Жаль, що карантин цього року завадить традиційнй зустрічі в стінах бібліотеки-філіалу №7, що на Половках. Дружбі уже восьмий рік, святкували Олексію Івановичу в бібліотеці 75-ти і 80-ти річчя, вшановували Раїсу Кириченко, Дмитра Луценка, Бориса Олійника, кожного разу виконуються пісні на слова Тараса Шевченка.

Член Національної спілки композиторів України Олексій Чухрай кілька десятиліть працює викладачем Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка. Він виховав плеяду талановитих баяністів. Його учні – музиканти, визнані не тільки в Україні, а й за кордоном, які впевнено здобувають перемоги в міжнародних конкурсах.

Щиро дивуємось невтомній працелюбності Олексія Івановича, який встигає працювати над створенням нових пісень, керувати творчим колективом “Оберіг” Шевченківського територіального центру соціального обслуговування. Саме з цим колективом він постійно «гастролює» в нашій бібліотеці. Два, а той три концерти на рік, враховуючи його зайнятість – це дуже почесно і приємно для нас. Звісно привітання цього року будуть тільки по телефону. Але бібліотекарі приготували композитору свій подарунок: це привітання, звісно, під акомпанемент пісні «Моя Полтава», всі фото зроблені у бібліотеці і передають теплу, невимушену, дружню атмосферу зустрічей! Хай і надалі музика Олексія Івановича лікує й окриляє душу відданих поціновувачів його таланту!

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія