Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Найкращий новорічний подарунок

08.12.20, 10:00

Напередодні різдвяних свят особливу увагу заслуговують книги святкової тематики. Хочеться вірити в чудо, коли ти ще зовсім маленький. Та й дорослі не є виключенням. Саме тому книги про Різдво та Новий рік, які підібрали для вас бібліотекарі бібліотеки-філіалу №10 не тільки подарують неймовірну історію, а й нададуть святкового настрою та відчуття наближення дива.

Свен Нордквіст «Різдво у Петсона»

Смішні та повчальні пригоди дідуньо Петсона і кота Фіндуса продовжуються. Напередодні Різдва Петсон посковзнувся і так забив ногу, що не міг сходити у крамницю ні по продукти до святкового столу, ні по ялинку. Свято мало всі шанси бути зіпсованим, якби не прихід довгоочікуваних гостей.

«Ніч проти Різдва»

Маленький хлопчик пише листа Святому Миколаю. Цілий рік чемно поводячись, він очікує не стільки на самі подарунки, скільки зустрічі з таємничим дідусем. Поки всі поснули, хлопчику не спиться – він дожидає довгоочікуваного гостя. Чи прийде Святий Миколай та чи справдяться сподівання дитини читайте в зимовій казці. Може і ви тоді повірите в чудо?

Дзвінка Матіяш «Перше Різдво»

Письменниця Двінка Матіяш легко та доступно розповідає історію свята Різдва. Яскраві ілюстрації допоможуть дітям краще зрозуміти та перейнятися історією народження Сина Божого.

Сашко Дерманський «Крамничка тітоньки Мальви»

Чарівний фургончик-крамничку доброї тітоньки Мальви знають всі. Він вже давно став своєрідним символом різдвяних свят, адже наповнений різною смакотою та подарунками. Але що буде, якщо раптом усе це зникне? Маленькому хлопчикові Тишкові доведеться протистояти зловісним пану Крукові та його господині Мряці, щоб урятувати Різдво та повернути людям віру в добро та чудеса.

Світлана Лінинська «Пан Сирник і різдвяний пампушок

Пан Сирник був дуже голодним та пошкодував маленькій дівчинці останнього пампушка. Тепер пекарю всі солодощі здаються гіркими. Як же він тепер зможе готувати найсмачнішу та найдухмянішу випічку? Пан Сирник у відчаї, а значить йому потрібне особливе різдвяне диво.

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія