Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Найкращий читач Полтавщини - 2021

07.05.21, 08:28

ПОЛОЖЕННЯ ПРО МІСЬКИЙ ЕТАП ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ

«НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ ПОЛТАВЩИНИ - 2021»

І.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Мета конкурсу - популяризація читання серед дітей, формування здатності засвоювати інформацію, розвивати уяву, кругозір, розуміти себе і оточуючий світ.

2. Завдання конкурсу:

§ покращити комунікацію і взаємодію бібліотек закладів загальної середньої освіти та публічних бібліотек Полтавської міської територіальної громади;

§ популяризація кращих зразків української та світової літератури для дітей;

§ консолідація зусиль закладів освіти та культури по підвищенню ролі книги і читання у сучасної молоді.

ІІ. УМОВИ УЧАСТІ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ В ПОЛТАВСЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

1. Центральна бібліотека Полтавської міської централізованої бібліотечної системи, бібліотеки-філіали ЦБС (в тому числі приєднані внаслідок реорганізації (припинення) Полтавської районної бібліотечної системи (Далі - бібліотеки Полтавської міської територіальної громади) організовують та проводять перший (відбірковий) етап обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини» з 15.05.2021 по 15.06.2021р.

2. Конкурс проводиться серед дітей віком 12-13 років (учні 6,7 класів) бібліотек закладів загальної середньої освіти, бібліотек Полтавської міської територіальної громади (далі - Учасники).

3. Конкурс проводиться у форматі онлайн. Анкета учасника заповнюється за посиланням https://forms.gle/hQWVhWxZDUQgyoTm6

Відео з розповіддю про прочитану (улюблену) книгу тривалістю до 5 хв. з позначкою в темі «Конкурс «Найкращий читач Полтавської міської громади-2021», клас, прізвище» надсилається на адресу сектору соціокультурної діяльності Центральної бібліотеки Полтавської міської ЦБС sociokultcbs@gmail.com

Кінцевий термін подачі анкети та відео - 10.06.2021р.

4. У ході проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про авторське право та суміжні права», Закону України «Про захист персональних даних».

5. Критерії оцінювання відеовиступів учасників:

§ Характеристика головної думки і художніх образів твору: 1-3 бали;

§ Вміння аргументовано висловлювати свою думку щодо прочитаного з використанням відповідних цитат з тексту: 1-3 бали;

§ Артистизм у виступі, творчий підхід до його підготовки (атрибутика: малюнок, поробка; музичне оформлення та їх відповідність жанру твору), відтворення емоційної насиченості твору: 1- 3 бали;

§ За презентацію книги, яка не включена до шкільної програми: 1-3 бали.

Максимальна сумарна кількість балів учасника: 12.

6. Члени журі вивчають та оцінюють відеоматеріали конкурсантів з 16.05.21 по 10.06.21р. та виносять рішення про чотирьох учасників відкритого голосування за звання переможця міського етапу конкурсу - двох серед учнів 6 та двох - серед учнів 7 класів.

7. Відкрите голосування проводиться на фейсбук-сторінці «Полтавська міська централізована бібліотечна система» (https://clck.ru/UfCxm) з 11 по 14 червня 2021р.

8. Переможець визначається за кількістю поданих голосів на Фейсбук сторінці «Полтавська міська централізована бібліотечна система» https://clck.ru/UfCxm

9. Переможці міського (першого) етапу обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини» стають учасниками другого етапу https://odb.poltava.ua/index.php/metod-portfel/15-kerivnykam-dytiachoho-chytannia/2586-najkrashchij-chitach-poltavshchini-2021

10. В разі, якщо переможець міського етапу з різних причин не може взяти участь в обласному етапі, він вибуває з конкурсу. Заміна іншим учасником не дозволяється.

ІІІ. НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ І ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

1. Всі учасники конкурсу будуть відзначені дипломами учасника, надісланими на e-mail.

2. Переможці - один «Найкращий читач Полтавської міської громади-2021» від учнів 6 кл. та один «Найкращий читач Полтавської міської громади-2021» від учнів 7 кл., обрані за результатами голосування на фейсбук-сторінці «Полтавська міська централізована бібліотечна система» нагороджуються дипломами та подарунками від Полтавської міської централізованої бібліотечної системи.

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія