Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Надія Гринь «Заповідні стежечки» презентація книги

30.06.21, 10:20

В рамках проведення ювілейного Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці 2021» в центральній міській бібліотеці презентували 11 збірку поезії відомої поетеси Надії Гринь, яка вийшла до її ювілею.

«Заповітні стежечки» так називається ця книга. Це ніби спомин поетеси про те, що лишилося за плечима….. А за плечима не багато, не мало, всього 60 років, це чудова пора, пора мудрості та розквіту.

Збірка цікава й різнобарвна, написана соковитою українською мовою, легким природнім стилем, який часто переходить у пісенний, звучить лагідною тихою музикою. Перегортаючи сторінки, відчуваєш ностальгію автора за молодістю, що так миттєво відшуміла. Але ж душа жива, радіє всьому доброму і світлому, що є на землі.

Привітати ювілярку завітали знайомі, друзі, колеги по перу. Зокрема, очільник Полтавської спілки літераторів Михайло Любивий, майстриня фриволіте Катерина Калініченко, вишивальниця Зоя Коваленко, яка прикрасила зал вишитим полотном, присвяченим Дню Конституції України.

Авторка та гості із задоволенням читали вірші з нової добірки, які, не дивлячись на спеку за вікном, надихали на позитив, після якого хочеться жити, радіти і бути щасливим на цій прекрасній землі, переглядали відео та фото презентації.

Ми вдячні Надії Іванівні за дарунок для бібліотеки – збірку поезії «Заповідні стежечки» та миті приємного спілкування.

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія