Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

«Над полтавським краєм білі голуби…»

22.09.23, 15:17


Пісенний захід під такою ліричною назвою відбувся у Полтавському літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка. Викладачі, учні та випускники ПМШМ «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко виконали інструментальні композиції вітчизняних та зарубіжних композиторів, а також пісні з репертуару легендарної співачки, чиє ім’я носить заклад.
Пісня була невід’ємним елементом творчості самого Короленка, саме пісня допомагала йому домалювати картину довколишнього світу, глибше розкрити той чи інший характер. Можливо тому пісенні мелодії так гарно звучать у великій залі музею, освітленій ласкавим сонячним промінням. Крізь відкриті двері веранди вони летять далі, зливаючись із пташиним співом, шелестом дерев, голосом вітру.
На очах глядачів подекуди бриніли сльози. Це були як полтавці, так і люди, що опинилися в нашому місті у статусі внутрішньо переміщених осіб, а серед виконавців – творча сім’я з Донецька. Учням, які роблять лише перші кроки на сцені, викладачам, які підготували ці чудові виступи, всі дякували за подарований настрій, за дружню та доброзичливу атмосферу концерту.

Всі новини
План роботи
04.12.2023 – 10.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія