Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

На старт! Увага! Новий рік!

22.12.21, 08:08

Ви відчуваєте? В повітрі вже відчувається загадково-чарівна передноворічна атмосфера. Починаючи з Дня Святого Миколая, ми живемо в стані ейфорії та дитячого захвату, передчуваючи магію груднево-січневого періоду. Не дивлячись на те, де ми і скільки нам років, ми чекаємо від нього дива…

Як завжди в ці дні працівники центральної бібліотеки намагаються створити святковий настрій, затишок і комфорт нашим користувачам. Тож запрошуємо поринути у світ новорічної казки, світ фантасмагорії та химерних пригод, зануритися у час, який повертає нас у дитинство, оглянувши добірку книжкових творів новорічного вернісажу «Святкове мереживо зими».

Новорічний настрій допоможе створити і ряд чудових виставок новорічно-різдвяної атрибутики, в рамках якої, зокрема, виставка робіт вихованців Полтавської дитячої художньої школи, персональна виставка «Чарівний квілінг» викладача Полтавської художньої школи І.Мотилевич та виставка виробів з бісеру бібліотекаря Л.Цірценс.

Для відвідувачів підготовлено цікавий історичний екскурс про історію новорічної іграшки, а також прикрашено ялинку у стилі ретро та представлено кілька креативних ялинок.

Кожен може відчути себе трохи чарівником в ході проведення ряду новорічних майстер-класів.

Найменших користувачів чекає перегляд топ-12-ки найкращих новорічних мультфільмів – добрих і зворушливих, кумедних та казкових…

Всі новини
План роботи
08.08.2022 – 14.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія