Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

«На Східному фронті є зміни» - презентація книги за участю авторки з Білої Церкви

30.05.17, 16:36

Письменниця Ганна Ручай з Білої Церкви зізналася, що дала книзі назву, яка перекликається з відомим романом Ремарка, щоб «спровокувати» читачів її прочитати. 25 травня 2017 року у полтавській міській бібліотеці-філії №7. відбулася презентація цієї книги за участі авторки. Читачі справді записувалися на чергу, щоб узяти для читання один з двох подарованих пані Ганною бібліотеці примірників.

Отже, інтрига вдалася.

Ганна Ручай - лауреат конкурсів "Коронація слова – 2008» та "Золотий лелека" -2010, волонтерка, на фронт почала їздити, як тільки розпочалися бойові дії. У книзі написала про те, що чула і бачила там. Вона не наполягає, що все, сказане бійцями АТО – істина в останній інстанції, просто говорить устами героїв, передає їх міркування, почуття, переживання.

Книга «На Східному фронті є зміни», крім неприкрашеної, жорстокої правди про події неоголошеної війни, містить вірші, пісні, фронтові легенди, навіть солдатський гумор.

У презентації Ганни Ручай взяли участь волонтери з Полтави і області, громадські активісти, батьки і матері загиблих в АТО захисників України, постійні читачі бібліотеки.

Завідувачка бібліотеки Людмила Заливча звернула увагу присутніх на книжкову виставку під назвою «Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів», на фоні якої відбувалася презентація. Ця виставка має розділи, присвячені поборникам українського державотворення, героям Небесної Сотні, героям АТО.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія