Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

На канікулах до бібліотеки

01.11.19, 08:40

Нещодавно тільки розпочався навчальний рік, а вже канікули. А у бібліотек канікул немає. У бібліотечному просторі міста проводяться заходи для різного віку дітей - від першокласників до учнів 11-х класів. Так, для малечі у філіалі №12 була відкрита «бібліокухня», де «пригостили» їх книгами, журналами про смачну та здорову їжу, а у філіалі №5 учні 8-х класів дізналися про правильне харчування від студентів-волонтерів УМСА. Серія бесід з волонтерами УМСА на теми здоров’я в бібліотеці-філіалі №5 буде продовжуватися
У бібліотеці-філіалі №1 для старшокласників, які прийшли сюди під час шкільних канікул, була проведена біографічна година під назвою «О. Засядько: від козацької шаблі до бойової ракети». Цей захід приурочили до 240-річчя від дня народження одного з перших «ракетних генералів» у світі й першого такого генерала в Україні Олександра Засядька. Він був родом з Полтавщини.
Про бібліографію розповіли учням працівники філіалу №13, де пройшов бібліотечний урок Каталоги й картотеки дитячої бібліотеки». Діти вже самостійно зможуть знайти потрібну книгу чи інформацію про неї.
У бібліотеці-філіалі №7 відбулася зустріч користувачів-старшокласників бібліотеки з полтавською поетесою Іриною Жук. Ірина розповіла юнакам та дівчатам про себе, свою творчість, книжки, які встигла видати до власного 40-річчя.
Багато цікавої і корисної інформації одержали діти та молодь під час шкільних канікул в бібліотеках міста.

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія