Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

На хвилях творчості, поезії й мистецтва. Зустріч учасників «Творчого ковчегу Полтава»

20.07.22, 09:44

На творчому вечорі були присутні Наталія Жовнір, Інна Снарська, Юлія Стиркіна, Людмила Костенко, Ігор Нікітін, Володимир Коротков, а також активні відвідувачі бібліотеки-філіалу №2, шанувальники поезії та творчості. Прекрасний настрій та приємна атмосфера були забезпечені у колі такого товариства. І це чудово, коли є з ким обговорити творчі новинки, порадитися, згадати минуле, або обговорити плани на майбутнє.

Кожен з учасників мав можливість проявити себе – почули чудову надчутливу, філософську поезію Юлії Стиркіної, та життєстверджуючі рядки Інни Снарської; авторську пісню Ігоря Нікітіна та виконання музичних композицій від Людмили Костенко. Послухали також вірші Наталії Жовнір зі збірки «Кольоровий експрес». Сподіваємось, що приємною несподіванкою стало привітання пані Наталії Жовнір з виходом її нової книги «Мандри століттями». Бібліотекарі підготували до цієї книжкової новинки буктрейлер, та презентували його під час заходу. Але це вже тема для наступної публікації.

Навколотворче спілкування подарувало всім потужний заряд позитивної енергії, дякуючи талановитим полтавцям, що підтримують чудову ініціативу «Творчого ковчегу Полтава» і продовжують своє спілкування в стінах бібліотеки-філіалу №2.


Всі новини
План роботи
03.10.2022 – 09.10.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія