Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

На гостини до бібліотеки

14.09.21, 19:12

До бібліотеки філіалу №12 завітали учні ЗОШ №20, 2-х класів. Діти ознайомилися з цікавими книгами та періодичними виданнями, зокрема журналами : «Пізнайко», «Смайлик», «Золоте левеня», «Равлик», «Куля», «Киця», «Чарівна принцеса» та іншими. Особливу увагу діти звернули увагу на наші яскраві різноманітні книжкові виставки.

Бібліотекарі запропонували дітлахам прийняти участь, проявивши творчу фантазію, у виготовленні красивої вітальної листівки. Для підняття настрою та реалізації «творчих задумів» звучала весела музика. Малі школярики активно і з задоволенням взялися за роботу, при підтримці бібліотекарів та вчителів: вирізали різнокольорові квіти та сердечка, підбирали і обдумували текст для листівочок . Всі учасники заходу були акуратними у поводжені з клеєм. Другокласники по відношенню один до одного виявилися справжніми друзями, підтримуючи і допомагаючи створити поробку.

Спільна творча робота завжди об’єднує, тому діти обіцяли прийти до нас знову зі своїми друзями. Теплі гостини залишили по собі добру пам’ять.

Всі новини
План роботи
17.01.2022 – 23.01.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія