Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Музика - мова душі

24.04.23, 09:28


Здається, що немає у світі людини, яка б байдуже ставилась до музики, адже в ній втілено все прекрасне, світле, добре та вічне. З кожним наступним кроком у світ музики ми ясніше бачимо й розуміємо, який багатий та дивовижний цей світ. Серед наших користувачів чимало любителів прекрасного, в тому числі й музики.
Не зважаючи на цей складний час, бібліотека-філія №12 Центральної бібліотеки ПМТГ, через музику вирішили дати можливість нашій громаді хоч на короткий час поринути душею в чарівний світ мелодій. Тому на наше запрошення люб’язно відгукнулися викладачі та юні музиканти найстарішої та найбільшої музичної школи Полтави №1 ім.П.І.Майбороди, з народного-струнного відділу (бандура, домра, гітара). Завдяки можливостям і широкому спектру звучання цих інструментів, їх використовують практично у всіх жанрах сучасної музики.
В залі бібліотеки спочатку лунали звуки гітари, а згодом до них приєднався і наш національний, такий витончений інструмент, як бандура. Чарівні мелодії та спів заповнили зал, і присутні, затамувавши подих, вбирали в себе неповторну красу музики. Поціновувачі музики були різного віку: від 3-х і до 70 років! А найменша любителька музики, разом з мамою, дарувала квіти нашим талановитим виконавцям, і всім додала, попри дощ, радісного й святкового настрою.
Музика входить у наше життя з перших днів і назавжди - вона і в радості, і в горі. Її можна почути будь-де – в природі, в піснях, у найтонших порухах людської душі. Слухайте красиві мелодії, вони гоять душевні рани, заспокоюють серце і допомагають жити.

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія