Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

«Музика гітари показує людині ті можливості величі, які є в його душі.» - (Емерсон Уолдо)

30.04.21, 12:34

Гітара пройшла шлях від єгипетської кіфари до сучасного розмаїття форми і строю. Ще з давніх часів багато людей були зачаровані її звуком, який пройшовши багато століть, став все більш привабливим.

Гатара - це струнно-щипковий інструмент, один з найпоширеніших у світі. Застосовується як акомпонуючий, або сольний інструмент у багатьох музичних стилях і напрямках, як блюз, кантрі, фламенко, рок-музика, джаз та ін.

Конструкція класичної сучасної гітари розроблена в ХІХ ст. іспанським майстром Антоніо Тюрресом, виявилася настільки вдалою, що і до цього дня залишається незмінною.

Стрімкий розвиток музичних стилів і напрямків гітарної індустрії призвів до того, що класична гітара далі продовжила свою еволюцію. Сучасні акустичні гітари можуть мати вбудовані звукознімачі, вони поділяються на дві підгрупи: класична та естрадна.

Електрогітара - різновид гітари з електричними звукознімачами, що перетворюють коливання металевих струн в коливання електричного струму. Сигнал зі звукознімачів може бути оброблений для отримання різних звукових ефектів і потім підсилений для відтворення через динаміки.

Багато в чому сама конструкція інструмента визначає для якого виду музика використовується. На звучання гітари впливають її форма, сорт дерева, з якого зроблений інструмент, техніка гри на гітарі,. Залежно від сорту дерева деякі інструменти звучать краще в студії, а інші на сцені.

Вчитися грі на гітарі дитина може зі шкільного віку. Уроки гітари розвивають її духовний світ, виховують її старанність і працьовитість.

Гітара - це можливості й привілегії. Це спосіб життя і думки. З гітарою ми вчимося цінувати життя й досягати успіху своєю працею. Граючи на гітарі, ми завжди будемо мати ковток свіжого інтересу і приємного співрозмовника.
Всі новини
План роботи
10.05.2021 – 16.05.2021
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті