Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Музейна терапія під час війни

17.08.23, 13:26


16 серпня у літературній частині музею В. Г. Короленка відбулася чергова відеопрезентація документально-публіцистичного видання «Відлуння пам’яті Короленка у Хатках». Книга, присвячена пам’ятним датам: 120-річчю першого приїзду письменника у село Хатки (1903 р.) та 20-річчю відкриття оновленої дачі (2003 р.), вже викликала великий інтерес серед читачів. Цього разу на зустрічі були внутрішньо переміщені особи з Харкова, Лисичанська, а також полтавці. Авторка, провідна наукова співробітниця музею Людмила Ольховська у своїй розповіді про роботу над цим книжковим проєктом згадала Семена Антонця, Героя України, видатного аграрія, засновника ПП «Агроекологія». Це дякуючи насамперед його зусиллям був відроджений цінний краєзнавчий об’єкт на Пслі. Коштом «Агроекології» була видана й книга.
Тема дачного життя у мальовничому українському селі понад століття тому викликала цікаві запитання та жваві обговорення.
Закінчилася відеопрезентація імпровізованим концертом-подарунком усім присутнім від учениць Полтавської міської школи мистецтв «Малої академії мистецтв»імені Раїси Кириченко (викладач Тетяна Циплюк), а також традиційним чаюванням у затінку меморіального саду.

Всі новини
План роботи
04.12.2023 – 10.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія