Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

МІСЦЕ ТРАДИЦІЙ, ПРОСТІР ІННОВАЦІЙ

03.10.19, 13:41

До Всеукраїнського дня бібліотек – 30 вересня - в закладах Полтавської міської ЦБС ставляться ґрунтовно.Для користувачів готуються книжкові виставки, перегляди нових видань, отриманих книгозбірнями, створються книжкові інсталяції, призвані підкреслити атмосферу свята, адже головне багатство бібліотеки, її життєздатність і життєдайність – це книги.

На бібліогостини «Книжковий дім відкритий всім» запросили полтавців працівники центральної бібліотеки. Користувачам тут представили відео - презентацію «Наш рідний дім - бібліотека», організували віртуальну подорож книжковими материками та провели Аукціон творчих ідей та пропозицій « Я хочу, щоб у бібліотеці було…» .

У бібліотеці-філіалі №7 відбувся мистецький захід під назвою «Для душі аптека – бібліотека». Привітати бібліотекарів з їх професійним святом прибув ансамбль «Дивограй» Київського райвиконкому та величезна кількість читачів. Приємне спілкування з нагоди свята відбулося в бібліотеці-філіалі №2, де користувачам була презентована нова фотовиставка під назвою «Усі дороги ведуть у бібліотеку», а завершилась презентація читанням віршів, написаних до свята відвідувачами бібліотеки і обговоренням нових книжок, які представлені в бібліотечному фонді.

На День бібліотеки запросили школярів працівники бібліотеки-філіалу №3.

Бібліотечний уїк-енд «Читати – це круто!» підготували для читачів в бібліотеці-філіалі №4. Родзинкою уїк-енду стало Бюро літературних новинок, де були представлені кращі світові бестселери останніх років.

«Дізнаваймося нове разом, разом мріємо та творімо!»,- під таким гаслом працювали цього дня у бібліотеках-філіалах № 1,12. Гостями книгозбірень в святковий день стали читачі-учні, запрошені господарями на годину спілкування. Разом з бібліотекарями діти цього дня переглядали цікаві відеоматеріали та гортали сторінки книг, разом робили маленьких рибок у техніці орігамі. А ще були цікаві рухливі ігри, бо бібліотека вже давно перестала бути місцем, де головне – тиша.

«Забудьте про тишу та решту стереотипів – в бібліотеці вирує життя!»,- стверджують в бібліотеці-філіалі №9. Зірками інтерв’ю кореспонденту «PTV Полтавське телебачення» тут стали маленькі користувачі, котрі розповідали про свої враження та дозвілля у бібліотеці.

Про те, що «бібліотека – світ, відкритий для кожного»,- зазначив у своєму виступі під час інформативної бесіди – обговорення з користувачами бібліотеки-філіалу №5 про місце книги в житті кожної людини Олег Пустовгар, регіональний представник Українського інституту національної пам’яті в Полтавській області.

2019 року полтавці стали свідками того, як змінюються бібліотеки в рідному місті – в багатьох закладах проведені ремонти, змінилися інтер’єри. Сучасні реалії полтавських бібліотек такі, що дозволяють застосовувати сучасні інтерактивні інноваційні форми роботи, серед яких віртуальні мандрівки, медіа-подорожі, відеомости. Цього року ми долучилася до всеукраїнської акції «Бібліотеки повні людей», яку ініціювали Українська бібліотечна асоціація та Український інститут книги до Всеукраїнського дня бібліотек - в соцмережі з хештегом #деньубібліотеці викладалися фото святкових заходів у бібліотеках.

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія