Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Матусь привітали і письменницю згадали

10.03.23, 09:20

«Дуже я прошу тебе, Ангел дорогий, щастя з неба принеси матінці моїй. І від горя захисти матінку мою. Ангелочок дорогий, маму я люблю» – такими зворушливими словами з пісні Василя Лисенка «Ангел» завершився чудовий концерт, що відбувся у бібліотеці-філії №11 Центральної бібліотеки Полтавської МТГ з нагоди Міжнародного жіночого дня. Підготували й провели захід учасники гуртка співів «Яківчанські зірочки», що працює при бібліотеці, та їхня керівниця Наталія Несеврова.

Присвячений найдорожчим людям концерт розпочали з вірша «Білі котики» відомої дитячої поетеси, казкарки, драматурга Наталі Забіли, якій саме того дня виповнилося б 120 років. Присутнім також дуже сподобалися інсценована казка за твором письменниці «Рукавичка» у виконанні гуртківців та її вірш «Бабусин песик». Його діти прочитали всі разом.

Найгучніше аплодували наймолодшим виконавцям. Також діти підготували сценку зі шкільного життя, грали на музично-шумових інструментах. Найбільше гостям сподобалася пісня про гречаники.

Після концерту діти подарували своїм мамам і бабусям виготовлені власноруч, під керівництвом бібліотекарки Світлани Городинської, паперові квіти

Всі новини
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія