Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

«Мандрівка минувщиною»

31.07.23, 17:02

28 липня 2023 р. з нагоди Дня державності України у музеї-садибі І. П. Котляревського відбулась етноподія, що має культурну та просвітницьку цінність, допомагає становленню української національної ідентичності, –
етнофестиваль «Мандрівка минувщиною». Кожен охочий міг взяти участь у майстер-класах від найкращих майстрів Полтавщини, долучитись до етноекскурсії у хаті поета, насолодитись чарівним співом полтавських аматорів.
Гостей свята зустрічала святково прикрашена садиба видатного українського поета. Фотозони «На ярмарок», «Старовинні рукотвори» занурювали уяву учасників фестивалю в українську побутову старовину.

Після урочистого відкриття фестивалю, ведучою якого була завідувачка філії музею Марина Голубнича, виступили веселі музики – учні та педагоги Полтавської дитячої музичної школи №3 імені Бориса Гмирі.
З 11.30 до 13.30 тривали майстер-класи від членів Полтавського обласного осередку національної спілки майстрів народного мистецтва України – Євгена Пілюгіна (живопис), Тамари Пилипенко (лялька з природного матеріалу), Лідії Орел (розпис фарбами та пластиліном), котрі отримали одностайне захоплення учасників фестивалю...

Для учасників майстер-класів були влаштовані етноекскурсії у двох тематичних напрямках – з історії українського рушника та гончарства.
З 16.00 до 18.00 у музеї діяла артмайстерня «Мистецькі перлини Полтави» за участі аматорського колективу «Полтавська криниченька», вокального ансамблю «Берегиня», аматорів декламаторського мистецтва.
Українська минувщина з її невичерпною мистецькою скарбницею та духовною енергетикою сприяла наповненню учасників фестивалю позитивними емоціями, розширила обрії українськості у різних вимірах життя людини.

Всі новини
План роботи
04.12.2023 – 10.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія