Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Люди, які живуть у тиші

15.01.20, 14:26

Спілкування - основа нашого життя, але, на жаль, є люди, які мають проблеми слуху та мови і їм доводиться долати різноманітні бар’єри. Інколи навіть перехід дороги для людей із проблемами здоров’я може стати великим клопотом, адже далеко не всі перехрестя мають спеціальні світлофори.

Попри труднощі, люди з вадами слуху хочуть жити звичним життям, не акцентуючи на своїх проблемах.

12 січня 2020 року, сонячного недільного ранку директорка ГО «МІСТ» Наталія Московець навчала основам української жестової мови читачів затишної бібліотеки-філіалу №11( с.Яківці ) в рамках проєкту «Всі ми різні – всі ми рівні» на запрошення завідувачки цієї бібліотеки Ірини Добрякової.

До бібліотеки завітали ті, хто підтримав цю ідею та, не зважаючи на єдиний вихідний день, знайшов час відвідати заклад. Все склалось просто чудово: лектори- Наталія Московець та Юлія Глушко перетворили захід на культурно-просвітницьку виставу. Саме так, вистава, в якій приймали активну участь і слухачі. ГО "МІСТ" робить дуже корисну, людяну і потрібну справу! Впевнені, що саме такі зустрічі нам потрібні, саме такі лекції необхідно проводити як можна частіше.

Всі новини
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія