Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

«Люблю писати, особливо для найвдячніших читачів – дітей…» Зустріч із Сергієм Пантюком

28.05.21, 08:56

Зустріч із третьокласниками відбулася невимушено і цікаво, бо добре вміє Сергій Дмитрович розмовляти з дітьми на одній мові.

«З самого дитинства я був неслухняником, цікавився динозаврами і любив вигадувати чудернацькі пригодницькі історії. Зараз сам люблю смакувати неслухняними дітьми, примащуючи їх кетчупом та гірчицею». І діти враз перетворилися на «реготунів, усміхайликів, радунців». А дитячий письменник - на пана Перевертаса, який вишукував пустунів та неслухняників, читав хвацькі, задиристі вірші, розповідав пустотливі, сповнені кипучої енергії, історії. Словом, задоволення отримали і діти, і дорослі, і сам Сергій Пантюк. Артистично читаючи вірші, гість то утворював гармидер у залі, то враз діти затихали, ловлячи кожне слово і пораду гостя. Ніхто із присутніх не був обділений увагою письменника, кожен був активним учасником спілкування. Зачарувавши один одного, відомий письменник і школярі, не могли розлучитися. Скільки поваги та любові до дітей у Сергія Дмитровича, стільки ж любові дитячих сердець з собою спакував у валізу гість зустрічі.

У бібліотеці залишив Сергій Пантюк «частинку себе» та власні книги з дарчими написами: «Чудовим читайликам на добро і позитив!»

Де взяти позитив! Читайте Сергія Пантюка! Чого тільки вартий вірш «Веселий крутисловик», де треба вправно виправити слова! А якщо ви за 6 секунд розкажете скоромовку, вважайте, ви вже запрошені на фан-вечірку із Сергієм Пантюком.

Один, два, три – почали:

Лис у лісі,

сич у стрісі,

а горобчик на горісі

виють, квилять, цвірінчать —

скоромовку першу вчать.

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія